Subs (7.x-1.0-beta5) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh
