Subs (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
