Subs (7.x-1.0-beta5) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
