Subs (7.x-1.0-beta5) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Inline
sl: V vrstici

en: Filters
sl: Filtri

en: Pending
sl: Čaka

en: Workflow
sl: Potek dela

en: <Hidden>
sl: <Skrito>

en: Manage subscriptions
sl: Upravljaj naročnike
