Subs (7.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Filter
sq: Filtri

en: Filters
sq: Filtrat

en: <Hidden>
sq: <Padukshme>

en: Above
sq: Sipër
