Subs (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Inline
az: Xətdə

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Filters
az: Filtrlər

en: Full
az: Tam

en: Workflow
az: İş axını

en: Above
az: Yuxarıda

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn
