Subs (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Link
hy: Հղում

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Filter
hy: Ֆիլտր
