Subscriptions (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Categories
af: Kategorieë

en: Overview
af: Oorsig

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Number
af: Getal

en: none
af: geen

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: mail
af: e-pos

en: content types
af: inhoudtipes

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Load
af: Laai

en: Anonymous
af: Anoniem

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.
