Subscriptions (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: New comments
gu: નવી ટિપ્પણીઓ

en: The title of the comment.
gu: ટિપ્પણી નુ શીર્ષક.
