Subscriptions (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Categories
he: קטגוריות

en: Overview
he: סקירה

en: Links
he: קישורים

en: Daily
he: יומי

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Number
he: מספר

en: none
he: ללא

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Visible
he: נראה

en: mail
he: דואר

en: Taxonomy settings
he: הגדרות טקסונומי

en: Notify poster of own posts
he: הודע למפרסם על פרסומיו שלו

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Enables site settings for user subscriptions.
he: מאפשר הגדרות אתר למנויי משתמשים.

en: content types
he: סוגי תוכן

en: Your subscription was activated.
he: המנוי שלך הופעל.

en: content type
he: סוג תוכן

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Note
he: הערות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Hidden
he: מוסתר

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Interval
he: מרווח

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: Subscription
he: מנוי

en: Send interval
he: מרווח שליחה

en: Queue
he: תור

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
he: מאפשר למשתמשים להרשם למושגי טקסונומיה.

en: Add subscription
he: הוסף מנוי

en: Subscribe to content
he: הרשם לתוכן

en: Subscriptions UI
he: ממשק מנויים

en: Comment body
he: גוף התגובה

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
he: לא ניתן לשלוח דוא"ל. במידה והבעיה נמשכת, יש ליצור קשר עם מנהל האתר.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
he: שגיאה בשליחת דוא"ל (מ-%from אל %to).
