Subscriptions (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Categories
kk: Категория

en: Overview
kk: Шолу

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Number
kk: Саны

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: mail
kk: пошта

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
kk: Электрондық поштаны жіберу мүмкін емес. Егер қиындық қайталанса сайт администраторымен байланысуыңызды өтінеміз.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
kk: Электрондық поштаны (%from-дан %to-ға) жіберуде қате кетті
