Subscriptions (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (97 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Overview
lv: Pārskats

en: Links
lv: Saites

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Number
lv: Skaitlis

en: none
lv: neviens

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Visible
lv: Redzams

en: mail
lv: pasts

en: Taxonomy settings
lv: Taksanomijas iestatījumi

en: Omitted vocabularies
lv: Izlaistās vārdnīcas

en: Notify poster of own posts
lv: Paziņot autoram par paša ierakstiem

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: content types
lv: satura tipi

en: My subscriptions
lv: Mani abonementi

en: Your subscription was deactivated.
lv: Jūsu parakstīšanās tika dezaktivētas.

en: There are no active categories.
lv: Šeit nav nevienas aktīvas kategorijas.

en: Your subscription was activated.
lv: Jūsu parakstīšanās tika aktivizētas.

en: thread
lv: pavediens

en: content type
lv: satura tips

en: subscriptions
lv: parakstīšanās

en: subscribe to blogs
lv: parakstīties blogiem

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: here
lv: šeit

en: Note
lv: Piezīme

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Hidden
lv: Slēpts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Mail settings
lv: Pasta iestatījumi

en: Interval
lv: Intervāls

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Send interval
lv: Nosūtīšanas intervāls

en: Role(s)
lv: Loma(s)

en: On comments
lv: No komentāriem

en: Site settings
lv: Vietnes iestatījumi

en: Add subscription
lv: Pievienot parakastīšanos

en: Comment body
lv: Komentāra saturs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: User defaults
lv: Lietotāja noklusējumi

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
lv: Neizdevās nosūtīt e-pastu. Lūdzu sazinieties ar lapas uzturētāju, ja problēma atkārtojas.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lv: Kļūda sūtot e-pastu (no %from adresēta %to)

en: On&nbsp;updates
lv: No&nbsp;atjauninājumiem

en: On&nbsp;comments
lv: No&nbsp;komentāriem

en: Your subscriptions were updated.
lv: Jūsu parakstīšanās tika atjaunota.

en: The selected subscriptions will be given to <b>newly created</b> users.
lv: Atlasītās parakstīšanās tiks piešķirtas <b>jaunizveidotajiem</b> lietotājiem.

en: Current subscriptions:
lv: Pašreizējās parakstīšanās:

en: The master checkboxes on the left turn the given subscription on or off. Click and Shift-click to turn a range of subscriptions on or off.
lv: Galvenās izvēles rūtiņas kreisajā malā ieslēdz vai izslēdz piedāvātās parakstīšanās. Klikšķiniet vai veiciet Shift klikšķi, lai mainītu parakstīšās statusu no ieslēgts vai izslēgts.

en: Depending on the setup of the site, you may have additional options for active subscriptions.
lv: Atkarībā no vietnes uzstādījumiem, jums var būt papildus iespējas parakstīšanās aktivizēšanai.

en: Note: The counts on this page may differ from the ones on the detail pages for various technical reasons.
lv: Piezīme: Skaits šajā lapā var atšķirties no skaita detalizētajās lapās dažādu tehnisku iemeslu dēļ.

en: Sends you notifications about your own posts (if you're subscribed).
lv: Nosūta tev paziņojumu par paša izveidotiem ierakstiem (ja esi parakstījies).

en: Digest mode
lv: Īssavilkuma režīms

en: Merges your notifications into a single email, sent at the interval you specify.
lv: Sapludina tavus paziņojumus vienā e-pastā, nosūta norādītajā laikā.

en: The frequency of notifications; it may take longer, but notifications will not be sent more frequently than indicated.
lv: Paziņojumu intervāli; tas var aizņemt ilgāku laiku, bet paziņojumi netiks nosūtīti biežāk kā norādīts.

en: On updates
lv: No atjauninājumiem

en: Sends a notification when an item is updated.
lv: Nosūta paziņojumu kad vienums ir atjaunināts.

en: Sends a notification when an item receives a comment or reply.
lv: Nosūta paziņojumu kad vienums saņem komentāru vai atbildi.

en: Any changes you make here will only apply to newly created subscriptions.
lv: Visas izmaiņas, ko tu šeit veic, tiks piemērotas tikai no jauna veidotajām parakstīšanām.

en: Visibility of controls
lv: Vadības redzamība

en: The control(s) mentioned below appear(s) as one or more columns<br /> a) in the %Subscribe subform of node pages and<br /> b) on the sibling subtabs of this %Overview page.<br /> After you have set your %Preferences right above, you may want to hide the corresponding column(s), if you never change those values anyway.
lv: Vadība(s), kas norādītas zemāk, parādās kā viena vai vairākas kolonnas<br /> a) %Subscribe mezgla lapas subformā un<br /> b) subtabulatori %Overview lapā.<br /> Pēc tam, kad esat uzstādījis %Preferences, jūs varat vēlēties noslēpt atbilstošās kolonna(s), ja jūs nekad nemainīsiet šīs vērtības.

en: Completely inaccessible to the user
lv: Pilnībā nepieejams lietotājam

en: Reset to site defaults
lv: Atiestatīt uz vietnes noklusējumiem

en: The site defaults were restored.
lv: Vietnes noklusējumi tika atjaunoti

en: Your subscription could not be activated.
lv: Jūsu parakstīšanās nevar tikt aktivizēta.

en: Your subscription could not be deactivated.
lv: Jūsu parakstīšanās nevar tikt deaktivizēta.

en: As soon as possible
lv: Cik drīz vien iespējams

en: Every 15 minutes
lv: Katras 15 minūtes

en: Every three hours
lv: Katras trīs stundas

en: | This is an automated message. Please do NOT reply to the sender address!
    | To manage your subscriptions go to
    | !manage_url
lv: | Šī ir automātiska vēstule. Lūdzu, NEATBILDIET sūtītāja adresei!
    | Lai vadītu savas parakstīšanās, dodieties uz
    | !manage_url

en: | Greetings, !name.
    |
    | Your subscription on !site
    | notifies you of {{!is_new==0?:a new post:
    }}{{!is_updated==0?:an updated post:
    }}{{!is_old==0?:new comments:
    }}|
    {{!is_published==1?:| ***** This post is unpublished! *****
    }}{{!term_name==!term_name?:| Category: !term_name
    }}{{!sender_name==!sender_name?:| Author: !sender_name
    }}{{!sender_has_contact_page==0?:| Contact: !sender_contact_page
    }}| Title: !title
    {{!is_old==1?:
    !teaser
    
    }}| Link: !url
    | Direct unsubscribe link (!subs_type):
    | !unsubscribe_url
    {{!has_new_comments==1?!SEPARATOR!comments:}}!SEPARATOR!FOOTER
lv: | Apsveicam, !name.
          |
          | Jūsu parakstīšanās !site
          | paziņo jums {{!is_new==0?:jauns ieraksts:
          }}{{!is_updated==0?:atjaunots ieraksts:
          }}{{!is_old==0?:jauns komentārs:
          }}|
          {{!is_published==1?:| ***** Šis ieraksts nav publicēts! *****
          }}{{!term_name==!term_name?:| Kategorija: !term_name
          }}{{!sender_name==!sender_name?:| Autors: !sender_name
          }}{{!sender_has_contact_page==0?:| Kontakts: !sender_contact_page
          }}| Virsrakts: !title
          {{!is_old==1?:
          !teaser
          l
          }}| Saite: !url
          | Tiešā atrakstīšanās saite (!subs_type):
          | !unsubscribe_url
          {{!has_new_comments==1?!SEPARATOR!comments:}}!SEPARATOR!FOOTER

en: | {{!comment_is_new==1?New:Updated}} {{!comment_is_published==1?:UNPUBLISHED }}comment:
    | Author: !comment_name
    | Title: !comment_title
    
    !comment_text
    
    | Link: !comment_url
lv: | {{!comment_is_new==1?Jauns:Atjaunots}} {{!comment_is_published==1?:UNPUBLISHED }}komentārs:
    | Autors: !comment_name
    | Virsrakts: !comment_title
    !comment_text
    | Saite: !comment_url

en: [!site] Subscription Digest for !name
lv: [!site] Parakstīšanās īssavilkums !name

en: | Greetings, !name.
    |
    | Your subscriptions on !site
    | notify you of the following changes since the previous digest:
    |
    !bodies!SEPARATOR!FOOTER
lv: | Apsveicam, !name.
    |
    | Jūsu parakstīšanās !site
    | ziņo Jums par sekojošām izmaiņām kopš iepriekšējā īssavilkuma:
    |
    !bodies!SEPARATOR!FOOTER

en: {{!sender_name==!sender_name?:| Author: !sender_name
    }}| Title: !title
    {{!is_new==0?:!teaser
    }}| Link: !url
    | Direct unsubscribe link (!subs_type):
    | !unsubscribe_url
    {{!has_new_comments!=1?:!comments}}
lv: {{!sender_name==!sender_name?:| Autors: !sender_name
    }}| Virsraksts: !title
    {{!is_new==0?:!teaser
    }}| Saite: !url
    | Tiešā atrakstīšanās saite (!subs_type):
    | !unsubscribe_url
    {{!has_new_comments!=1?:!comments}}

en: | Comment: !comment_title
lv: | Komentārs: !comment_title

en: subscribe to all content types
lv: parakstīties visiem satura tipiem

en: Are you sure you want to unsubscribe?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties atteikties?

en: There are no active blogs.
lv: Šeit nav aktīvu blogu

en: Subscribe to this page
lv: Parakstīties šai lapai

en: Send subscriptions notifications
lv: Sūtīt parakstīšanās paziņojumus

en: You can suppress sending subscriptions notifications here; this option is not saved.
lv: Jūs varat aizliegt nosūtīt paziņojumus šeit; šī opcija nav saglabāta.

en: Pages/Threads
lv: Lapas/Pavedieni

en: The URL of the item.
lv: Vienuma URL

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: Digest subject
lv: Īssavilkuma priekšets

en: Digest body
lv: Īssavilkuma saturs

en: Digest item
lv: Īssavilkuma vienums

en: Digest item comment
lv: Īssavilkuma vienuma komentārs
