Subscriptions (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: none
bn: একটিও নয়

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: mail
bn: মেইল

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা
