Subscriptions (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Categories
jv: Kategori

en: Overview
jv: Sekilas

en: Links
jv: Tautan

en: Daily
jv: Saben dina

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Number
jv: Angka

en: none
jv: ora ana

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Visible
jv: Kétok

en: mail
jv: serat

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: here
jv: nag kéné

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Hidden
jv: Umpetan

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: New comments
jv: Komèntar anyar

en: The title of the comment.
jv: Judhul komèntar.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
jv: Kaluputan ngirim e-mail (saka %from marang %to).

en: The name of the site.
jv: Jeneng situs.
