Subscriptions (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Number
km: លេខ

en: none
km: គ្មាន

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: mail
km: សំបុត្រ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: New comments
km: មតិ​យោបល់​ថ្មីៗ

en: The title of the comment.
km: ចំណង​ជើង​មតិយោបល់​ ។

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
km: មិន​អាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​បាន​ទេ ។ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​បណ្ដាញ​ ប្រសិនបើ​​មាន​បញ្ហា ។

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ផ្ញើ​អ៊ីមែល (ពី %from ទៅ %to) ។

en: The name of the site.
km: ឈ្មោះ​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។
