Subscriptions (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: none
nn: ingen

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: mail
nn: e-post

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: here
nn: her

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Hidden
nn: Skjult

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
nn: Kunne ikkje sende e-post. Kontakt administrator for nettstaden om problemet ikkje blir borte.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
nn: Feil med sending av e-post (frå %from til %to).
