Subscriptions (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Categories
sl: Kategorije

en: Overview
sl: Pregled

en: Daily
sl: Dnevno

en: Number
sl: Številka

en: none
sl: nič

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: mail
sl: pošta

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Hidden
sl: Skrito

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
sl: Ne morem poslati e-pošte. Prosim kontaktirajte skrbnika, če se težava ponovi.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sl: Napaka pri pošiljanju e-pošte (od %from za %to).
