Subscriptions (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Overview
sq: Panorama

en: none
sq: asnjë

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: content types
sq: llojet e përmbajtjes

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Anonymous
sq: Anonim

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
sq: I pamundur dërgimi i e-mail. Nëse problemi përsëritet, vihu në kontakt me administratorin e sitit.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sq: Gabim gjatë dërgimit të mesazhit mail (nga %from tek %to).
