Subscriptions (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: mail
ur: ڈاک

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
ur: ای میل بھیجنے سے قاصر ہے. اگر مسئلہ برقرار رہے تو سائیٹ کے منتظم سے رجوع کریں

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ur: %from کی طرف سے %to کو برقی خط بھیجنے میں رکاوٹ۔
