Subscriptions (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Categories
bs: Kategorije

en: Overview
bs: Pregled

en: Daily
bs: Dnevno

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Number
bs: Broj

en: none
bs: ništa

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Hidden
bs: Sakriven

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Send interval
bs: Interval slanja obavijesti

en: The title of the comment.
bs: Naslov komentara.
