Subscriptions (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།
