Subscriptions (7.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Comments
ast: Comentarios

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Daily
ast: Diariu

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Number
ast: Númberu

en: none
ast: nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Files
ast: Ficheros

en: Comment
ast: Comentariu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Hidden
ast: Anubríu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
