Subscriptions (7.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Overview
cy: Arolwg

en: Links
cy: Dolenni

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Number
cy: Rhif

en: none
cy: dim

en: Category
cy: Categori

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Visible
cy: Gweledig

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Comment
cy: Sylw

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Forum
cy: Fforwm

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: New comments
cy: Sylwadau newydd
