Subscriptions (7.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Comments
os: Комментари

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Number
os: Нымæц

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Visible
os: Зыны
