Subscriptions (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Number
sr: Број

en: Save
sr: Сачувај

en: Comment
sr: Коментар

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Hidden
sr: Сакривено

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
