Subscriptions (7.x-1.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: none
bn: একটিও নয়

en: Category
bn: বিভাগ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
