Subscriptions (7.x-1.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Links
eu: Estekak

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Number
eu: Zenbakia

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Save
eu: Gorde

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Your subscription was activated.
eu: Zure harpidetza aktibatu da.

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Load
eu: Kargatu

en: Terms
eu: Terminoak

en: here
eu: hemen

en: Forum
eu: Foroa

en: Note
eu: Oharra

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Interval
eu: Bitartea

en: New comments
eu: Iruzkin berriak

en: Send interval
eu: Bidalketa maiztasuna

en: Preferences
eu: Ezarpenak

en: On comments
eu: Komentatzean

en: Queue
eu: Ilara

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
eu: Utzi erabiltzaileei taxonomia terminoei harpidetzea.

en: Add subscription
eu: Gehitu harpidetza

en: Subscribe to content
eu: Harpidetu edukiari

en: Subscriptions UI
eu: Harpidetzen UI-a

en: Auto-subscribe
eu: Auto-harpidetu

en: Current subscriptions:
eu: Oraingo harpidetzak:

en: Auto-subscribe to new content
eu: Eduki berrira automatikoki harpidetu

en: Auto-subscribe to updated content
eu: Eguneratutako edukira automatikoki harpidetu

en: On updates
eu: Eguneratzean

en: As soon as possible
eu: Ahal bezain azkar

en: Every 15 minutes
eu: 15 minuturo

en: Every three hours
eu: Hiru orduan behin

en: New nodes
eu: Nodo berriak

en: Receive notifications
eu: Jakinarazpenak jaso

en: Administer user subscriptions
eu: Erabiltzaileen harpidetzak kudeatu

en: Subscribe to all content types
eu: Eduki mota guztietara harpidetu

en: Subscribe to content types
eu: Eduki motatan harpidetu

en: Suspend own subscriptions
eu: Norberaren harpidetzak eten

en: Save notifications
eu: Jakinarazpenak gorde
