Subscriptions (7.x-1.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Type
hi: प्रकार

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Links
hi: लिंक

en: Daily
hi: रोजाना

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Number
hi: संख्या

en: none
hi: कोई नहीं

en: Category
hi: वर्ग

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Visible
hi: दर्शनीय

en: Taxonomy settings
hi: वर्गीकरण सेटिंग्स

en: content type
hi: सामग्री का प्रकार

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Forum
hi: फोरम

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: New comments
hi: नई टिप्पणी
