Subscriptions (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Daily
hy: Օրական

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Number
hy: Թիվ

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:
