Subscriptions (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: none
ta: இல்லை

en: Category
ta: வகை

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்
