Subscriptions (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Comments
is: Ummæli

en: Overview
is: Yfirlit

en: Links
is: Hlekkir

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Number
is: Númer

en: none
is: engin

en: Category
is: Flokkur

en: Save
is: Vista

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Taxonomy settings
is: Flokkunarstillingar

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: thread
is: þráður

en: content type
is: efnisgerð

en: Files
is: Skrár

en: Comment
is: Ummæli

en: E-mail address
is: Netfang

en: Load
is: Hlaða

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Hidden
is: Falið

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: New comments
is: Ný ummæli

en: Send interval
is: Tíðni sendinga

en: Site settings
is: Stillingar vefs

en: Is new
is: Er ný
