Subscriptions (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ
