Subscriptions (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Forum
ne: फोरम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु
