Subscriptions (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Comments
el: Σχόλια

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Number
el: Αριθμός

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: remove
el: αφαίρεση

en: Visible
el: Ορατό

en: add
el: προσθήκη

en: Taxonomy settings
el: Ρυθμίσεις ταξινόμησης

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Files
el: Αρχεία

en: Done
el: Έγινε

en: Comment
el: Σχόλιο

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: N/A
el: Μ/Δ

en: here
el: εδώ

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Interval
el: Περίοδος

en: Formatted
el: Μορφοποιημένο

en: New comments
el: Νέα μηνύματα

en: Unsubscribe URL
el: Διεύθυνση URL για κατάργηση συνδρομής

en: Bulk operation
el: Μαζική ενέργεια
