Subscriptions (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Load
kn: ಲೋಡ್

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Preferences
kn: ಇಚ್ಛೆಗಳು
