Subscriptions (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Number
ug: سان

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
