Subscriptions (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Body
ar: المتن

en: edit user
ar: تحرير المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Comments
ar: التعليقات

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Links
ar: روابط

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Number
ar: رقم

en: none
ar: لا شيء

en: Category
ar: التصنيف

en: Save
ar: حفظ

en: remove
ar: إزالة

en: Visible
ar: مرئي

en: Taxonomy settings
ar: إعدادات التصنيفات

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Files
ar: الملفات

en: Done
ar: تمّ

en: Comment
ar: التعليق

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: N/A
ar: غير موجود

en: Load
ar: تحميل

en: Terms
ar: المصطلحات

en: here
ar: هنا

en: Forum
ar: المنتدى

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Hidden
ar: مخفي

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Missing
ar: مفقود

en: New comments
ar: تعليقات جديدة

en: Bulk operation
ar: عملية بالجملة
