Subscriptions (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: none
bo: མེད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: here
bo: འདིར།

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: New comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ
