Subscriptions (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Body
ca: Cos

en: edit user
ca: edita usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Overview
ca: Resum

en: Links
ca: Enllaços

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Number
ca: Número

en: none
ca: cap

en: Category
ca: Categoria

en: Save
ca: Desa

en: remove
ca: elimina

en: add
ca: afegir

en: Taxonomy settings
ca: Paràmetres de la taxonomia

en: Notify poster of own posts
ca: Notifica a l'autor dels seus propis escrits

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Your subscription was activated.
ca: La vostra subscripció ha estat activada.

en: content type
ca: tipus de contingut

en: Files
ca: Fitxers

en: Done
ca: Fet

en: Comment
ca: Comentari

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: N/A
ca: No aplica

en: Load
ca: Càrrega

en: Terms
ca: Termes

en: here
ca: aquí

en: Forum
ca: Fòrum

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Hidden
ca: Ocult

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Missing
ca: Perdut

en: Mail settings
ca: Configuració del correu

en: New comments
ca: Nous comentaris

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Send interval
ca: Interval d'enviament

en: Preferences
ca: Preferències

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Add subscription
ca: Afegeix subscripció

en: Auto-subscribe
ca: Subscripció automàtica

en: Is published
ca: Està publicat

en: Is new
ca: És nou

en: Unsubscribe URL
ca: URL per donar-vos de baixa

en: Bulk operation
ca: Operació massiva
