Subscriptions (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Overview
cs: Přehled

en: Links
cs: Odkazy

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Number
cs: Číslo

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Save
cs: Uložit

en: remove
cs: odstranit

en: Visible
cs: Viditelné

en: Taxonomy settings
cs: Nastavení taxonomie

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: content type
cs: typ obsahu

en: Files
cs: Soubory

en: Done
cs: Hotovo

en: Comment
cs: Komentář

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Load
cs: Načíst

en: Terms
cs: Termíny

en: here
cs: zde

en: Forum
cs: Fórum

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Hidden
cs: Skryté

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Missing
cs: Chybějící

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: Formatted
cs: Formátovaný

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Site settings
cs: Nastavení webu

en: Is published
cs: Je zveřejněno

en: You may want to turn %Send_subscriptions_notifications OFF when you only change %Publishing_options, otherwise Subscriptions will send out "update" notifications &mdash; this option is not saved.<br />Subscriptions does not send notifications for unpublished nodes (except to users who have the %administer_nodes permission), but when you set %Published to ON, Subscriptions will send out "new" notifications, unless you turn this off here.
cs: Pravděpodobně chcete vypnout "%Send_subscriptions_notifications", pokud pouze měníte  %Publishing_options, jinak modul Subscriptions pošle oznámení o "aktualizaci" všem uživatelům přihlášeným k jeho odběru. &mdash; toto nastavení se neukládá, je platné pouze pro toto uložení.<br />Subscriptions neposílá oznámení u nevydaných nodů (až na uživatele, kteří mají oprávnění %administer_nodes), ale pokud zapnete "%Published", Subscriptions pošle oznámení o "novém" obsahu pokud zaslání oznámení vyloženě nevypnete.

en: Bulk operation
cs: Hromadná operace
