Subscriptions (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: edit user
fa: ویرایش کاربر

en: Type
fa: نوع

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Links
fa: پیوندها

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Number
fa: عدد

en: none
fa: هیچ

en: Category
fa: دسته بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: remove
fa: حذف

en: Visible
fa: نمایان

en: add
fa: افزودن

en: Taxonomy settings
fa: تنظیمات طبقه‌بندی

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: My subscriptions
fa: عضویت‌های من

en: content type
fa: نوع محتوا

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Done
fa: انجام

en: Comment
fa: دیدگاه

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: N/A
fa: هیچ

en: Load
fa: بارگذاری

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: here
fa: اینجا

en: Forum
fa: انجمن

en: Note
fa: یادداشت

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Hidden
fa: پنهان

en: Token
fa: توکن

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Mail Editor
fa: ویرایشکر نامه الکترونیکی

en: Formatted
fa: قالب‌بندی شده

en: New comments
fa: دیدگاه‌های جدید

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Send interval
fa: بازه زمانی ارسال

en: Site settings
fa: تنظیمات سایت

en: Add subscription
fa: افزودن اشتراک

en: Hide the %Overview page from your users
fa: مخفی کردن صفحه %Overview از کاربرانتان.

en: Is new
fa: جدید

en: Unsubscribe URL
fa: URL لغو اشتراک

en: Bulk operation
fa: عملیات گروهی
