Subscriptions (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: edit user
kk: қолданушыларды редакциялау

en: Type
kk: Тип

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Overview
kk: Шолу

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Number
kk: Саны

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Save
kk: Сақтау

en: Comment
kk: Пікір

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Forum
kk: Форум

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.
