Subscriptions (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: edit user
lt: redaguoti narį

en: Type
lt: Tipas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Links
lt: Nuorodos

en: Daily
lt: Kasdien

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Number
lt: Skaičius

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: Visible
lt: Matomas

en: Notify poster of own posts
lt: Pranešti rašytojus apie savus įrašus

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Your subscription was activated.
lt: Jūsų prenumerata aktyvuota.

en: Files
lt: Failai

en: Done
lt: Atlikta

en: Comment
lt: Komentaras

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: N/A
lt: N/D

en: Terms
lt: Terminai

en: here
lt: čia

en: Forum
lt: Forumas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: Interval
lt: Intervalas

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Is new
lt: Yra naujų

en: Unsubscribe URL
lt: Atsisakyti prenumeratos URL

en: Manage URL
lt: URL adreso valdymas

en: Bulk operation
lt: Masinė operacija
