Subscriptions (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: none
am: ምንም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Bulk operation
am: የብዛት ክወና
