Subscriptions (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: edit user
fi: muokkaa käyttäjätietoja

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Links
fi: Linkit

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Number
fi: Numero

en: none
fi: ei yhtään

en: Category
fi: Kategoria

en: Save
fi: Tallenna

en: remove
fi: poista

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: add
fi: lisää

en: Taxonomy settings
fi: Luokittelun asetukset

en: Notify poster of own posts
fi: Ilmoita käyttäjälle omasta kirjoituksesta

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: My subscriptions
fi: Tilaukseni

en: Files
fi: Tiedostot

en: Done
fi: Tehty

en: Comment
fi: Kommentti

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Load
fi: Lataa

en: Terms
fi: Termit

en: here
fi: täällä

en: Forum
fi: Foorumi

en: Note
fi: Huomaa

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Token
fi: Muuttuja

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: New comments
fi: Uudet kommentit

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Send interval
fi: Lähetysaikaväli

en: Role(s)
fi: Rooli(t)

en: Queue
fi: Jono

en: Site settings
fi: Sivuston asetukset

en: Auto-subscribe
fi: Tilaa automaattisesti

en: Is published
fi: Julkaistu

en: Is new
fi: On uusi

en: Unsubscribe URL
fi: Listalta poistumis-URL

en: Bulk operation
fi: Massatoiminto
