Subscriptions (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Type
is: Slag

en: Subscribe
is: Tekna hald

en: Unsubscribe
is: Avlýs hald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Overview
is: Yvirlit

en: Daily
is: Dagliga

en: none
is: eingin

en: Category
is: Bólkur

en: Save
is: Goym

en: Taxonomy settings
is: Taksonomi setingar

en: Omitted vocabularies
is: Útilokað orðasøvn

en: Notify poster of own posts
is: Fráboða høvunda um egnar innlatingar

en: Display watchdog entries for successful mailings
is: Vís postar í gerðalista tá ið fráboðanir eydnast

en: Subscriptions
is: Hald

en: My subscriptions
is: Míni hald

en: Your subscription was deactivated.
is: Títt hald varð óvirkjað.

en: Your subscription was activated.
is: Títt hald varð virkjað.

en: thread
is: tráður

en: content type
is: innihaldsslag

en: subscriptions
is: hald

en: subscribe to blogs
is: tekna hald av bloggum

en: Done
is: Liðugt

en: Comment
is: Viðmerking

en: E-mail address
is: Teldupost-adressa

en: Save settings
is: Goym setingar

en: Hidden
is: Krógvað

en: The changes have been saved.
is: Broytingarnar eru goymdar.
