Subscriptions (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: edit user
gl: editar usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Comments
gl: Comentarios

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Links
gl: Ligazóns

en: Daily
gl: Diariamente

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Number
gl: Número

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Save
gl: Gardar

en: remove
gl: borrar

en: Visible
gl: Visíbel

en: add
gl: engadir

en: Taxonomy settings
gl: Axustes taxonomía

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: content type
gl: tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: Done
gl: Feito

en: Comment
gl: Comentario

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: N/A
gl: N/D

en: Load
gl: Cargar

en: here
gl: aquí

en: Forum
gl: Foro

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Hidden
gl: Oculto

en: Token
gl: Símbolos

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Missing
gl: Perdido

en: Interval
gl: Intervalo

en: New comments
gl: Novos comentarios

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Queue
gl: Cola

en: Add subscription
gl: Engadir subscrición

en: Unsubscribe URL
gl: URL de anulación de subscrición

en: Manage URL
gl: Xestionar URL
