Subscriptions (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Body
km: តួ

en: edit user
km: កែសម្រួល​អ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Number
km: លេខ

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: N/A
km: គ្មាន

en: Forum
km: វេទិកា

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: New comments
km: មតិ​យោបល់​ថ្មីៗ
