Subscriptions (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Body
sk: Text

en: edit user
sk: upraviť použivateľa

en: Type
sk: Typ

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Overview
sk: Prehľad

en: Links
sk: Odkazy

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Number
sk: Číslo

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Save
sk: Uložiť

en: remove
sk: odstrániť

en: Visible
sk: Viditeľné

en: add
sk: pridať

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: content type
sk: typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: Done
sk: Hotovo

en: Comment
sk: Komentár

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Load
sk: Načítať

en: Terms
sk: Termíny

en: here
sk: tu

en: Forum
sk: Fórum

en: Note
sk: Poznámka

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Hidden
sk: Skryté

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: New comments
sk: Nové komentáre

en: Send interval
sk: Interval odosielania

en: Queue
sk: Rad

en: Add subscription
sk: Pridať prihlásenie

en: Auto-subscribe
sk: Automaticky prihlásiť

en: Is published
sk: Je zverejnené

en: Unsubscribe URL
sk: Odkaz pre odhlásenie

en: Bulk operation
sk: Hromadné operácie
