Subscriptions (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: edit user
be: Рэдактыраваць карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Comments
be: Каментары

en: Overview
be: Агляд

en: Links
be: Спасылкі

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Number
be: Нумар

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: remove
be: выдаленне

en: Visible
be: Бачна

en: add
be: дадаць

en: Taxonomy settings
be: Налады таксаноміі

en: content type
be: тып змесціва

en: Files
be: Файлы

en: Done
be: Зроблена

en: Comment
be: Каментар

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: N/A
be: Не даступна

en: Forum
be: Форум

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Hidden
be: Схаваць

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Interval
be: Інтэрвал

en: New comments
be: Новыя каментары

en: Bulk operation
be: Масавая аперацыя
